Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Через Новинського Росія спробує посилити свої позиції в Севастополі — експерт

Поделиться:
Новообраний депутат Вадим Новинський представлятиме інтереси російської сторони.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав політолог Сергій Таран.

"Новинський - бізнесмен, людина пов'язана із російськими колами. Він хоче бути причетним до влади. Це ще один мандат для Аметова. В українській політиці він буде представляти інтереси Росії. Але, на роботу Верховної Ради його присутність не вплине, бо в нього ніколи не було політичних амбіцій", - висловив переконання політолог.

"Можливо на місцевому рівні Партія регіонів отримає вдалого спонсора і, очевидно, що через нього Росія спробує посилити свої позиції в Севастополі. Він фігура не ідеологічна, а прагматична. Тому його будуть цікавити не чиїсь інтереси, а свої", - підкреслив Таран.

Експерт наголосив, що для новообраного депутата це матиме не так багато переваг, як він міг про те сподіватись. "По великому рахунку, приклад Балоги та Домбровського показав, що статус народного депутат не дає недоторканості", - наголосив він.

Нагадаємо, 7 липня на проміжних виборах до Верховної Ради в 224 окрузі в Севастополі переміг мільярдер Вадим Новинський. Новинський набрав 53,41%, комуніст Василь Пархоменко – 32,19%, самовисуванець Василь Зеленчук – 6,42% і єдиний кандидат від опозиції Дмитро Білоцерковець – 3,35%. У Кримському відділенні Комітету виборців України заявили, що порушення, виявлені в ході голосування на проміжних виборах депутатів Верховної ради в 224 окрузі негативно вплинули на прозорість виборчого процесу.

"Форбс" оцінює статки 50-річного Вадима Новинського в $1,9 млрд. Новинський отримав українське громадянство торік у квітні. Відповідний указ підписав президент. Доти був громадянином Росії.

Він є засновником фінансово-промислової групи "Смарт-холдинг", що займається металургією, нафтою, газом, кораблебудуванням. Зокрема, контролює Херсонський та Чорноморський суднобудівні заводи, компанії групи "Верес", банк "Юнекс", є президентом футбольного клубу "Севастополь". Команда гратиме у прем'єр-лізі з наступного сезону. Вадим Новинський — бізнес-партнер найбагатшого в Україні олігарха Ріната Ахметова.
Відголос.com
09.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации