Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Церкві Московського патріархату прогнозують розкол через викрадення черниць

Поделиться:
У Київському патріархаті заявляють, що найближчим часом буде запущено механізм об'єднання з православною церквою Московського патріархату. Так вважає речник УПЦ-КП Євстратій Зоря, повідомляє TCH.ua .

На думку архієрея, криза в УПЦ Московського патріархату поглибилася після історії з викраденням черниць. Стало очевидним, що розкол між різними угрупованнями всередині церкви таки є.

Скільки людей після скандалу готові переходити під київське управління владика УПЦ-КП поки що сказати не може.

"Ті, хто готові про це публічно сказати – таких є одиниці. Тому що вони не хочуть зазнати на собі тиск з боку тих структур і сил, які хотіли б, щоб такого об'єднання ніколи не було", - пояснив він.

У Московському патріархаті прогнози архієпископа Євстратія вважають нісенітницею. Переконують, що ініціювати повернення до переговорів у найближчий час ніхто не буде.

"За цей час жоден єпископ не пішов до розколу. Це показово? Показово. Наша позиція незмінна. На сьогодні не може йтися про об'єднання", - заявив речник УПЦ МП отець Георгій Коваленко.

Близько трьох тижні тому настоятелька столичного Покровського монастиря та її помічниця зникли з території Києво-Печерської лаври і прийшли до свого монастиря тільки через 4 доби. Їх, нібито, силоміць утримували в підвалі за містом.

Підозрюваного у викраденні, Сергія Бута, заарештували. А секретар митрополита Володимира владика Олександр Драбинко проходить у справі як свідок.
Відголос.com
09.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации