Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Шкільна вчителька англійської мови завагітніла від свого неповнолітнього учня

Поделиться:
В США у штаті Каліфорнія 28-річна вчителька англійської мови займалася сексом і завагітніла від свого учня, який тільки-но закінчив 10-й клас.

Як повідомляє TCH.ua з посиланням на The Daily mail, вчителька Лаура Елізабет Вайтхьорст зустрічалася зі своїм 16-річним коханцем зі школи впродовж року, аж доки мама хлопця не дізналася з ким "гуляє" її син.

Жінка звернулася у міський відділ освіти і розповіла про те, що вчителька розбестила її неповнолітнього сина. У відомстві вирішили, що необхідно викликати поліцію і повідомити про випадок.

Коли поліцейські прийшли додому до Лаури Вайтхьорст, щоб допитати її, виявилося, що романтичні стосунки з школярем призвели до вагітності вчительки. Більше того, вона вже народила дитину, батько якої закінчив лише 10-й клас.

Вчительку заарештували і звинуватили в розбещенні неповнолітнього. Однак згодом її відпустили під заставу в 25 тисяч доларів. Найближчим часом справу проти Лаури Вайтхьорст розгляне суд.

Нагадаємо, що це не перший випадок в США, коли між педагогом і учнями починалися сексуальні стосунки. В Техасі вчителька танців займалася сексом з ученицею після футболу. А в Австралії вчительку заарештували за секс із школярем.
Відголос.com
09.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации