Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Новій Зеландії випустили унікальний гіпс, надрукований на 3D-принтері

Поделиться:
Випускник відділення архітектури та дизайну Веллингтонського університету Вікторії Джейк Евілл розробив унікальний гіпс, який отримав назву Cortex.

Екзоскелетний гіпс, який надрукований 3D-принтером, має оригінальний дизайн, що забезпечує повну фіксацію і захист зламаної кістки, відмінно вентилюється, просто переробляється, дружить з водою і крім цього він ще й легкий.

"Після багатьох століть шин і громіздких гіпсів, які були смердючим бичем мільйонів дітей і дорослих в усьому світі, ми нарешті підняли фіксатори переломів на рівень 21 століття," - коментує Евілл своє дітище.

Для створення гіпсу пацієнта сканують рентгеном, знаходять перелом, потім зона перелому проходить 3D-сканування і дані завантажуються в комп'ютер, який моделює гіпс, який, у свою чергу, друкується 3D-принтером. Фінальний продукт має одну сторону для відкриття, яка надалі фіксується міцними кріпленнями.

Раніше повідомлялося, що невелика американська фірма освоїла виробництво складових частин штурмової напівавтоматичної гвинтівки на тривимірному принтері.
Відголос.com
09.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации