Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві відбудеться майстер-клас з Гостиного двору

Поделиться:

Більше двох років кияни та жителі Києва стежать за конфліктом інтересів і світоглядів навколо одного зі знакових об\\\'єктів архітектури Подолу - Гостиного двору.

На сьогоднішній день Гостиний двір - єдине місце, де боротьба за збереження історії досягла всеукраїнського масштабу і перетворилася на виснажливе протистояння з протестами, голодуванням і навіть силовими акціями.
Крапка в розумінні проблеми Гостиного двору буде поставлена у четвер, 6 червня, о 19:00 під час онлайн майстер-класу історика і громадського діяча Владислави Осьмак. Тема майстер-класу "Гості Гостиного двору. Реперна точка розвитку української свідомості. Хто і що переможе?". Тема вже давно стосується не тільки киян та любителів міста, а й усіх, кому важливі правила гри в українському просторі.

Майстер-клас відбудеться в арт-центрі "Я-Гретера" (вулиця Вадима Гетьмана, 6). Реєстрація та онлайн-трансляція на сайті f13home.com.ua.

Довідка
Проект f13home.com.ua починає серію майстер-класів політиків, бізнесменів, митців, музикантів, журналістів, інноваторів, трендсеттерів. Всі майстер-класи транслюються онлайн на сайті проекту.

M-Ukraine
05.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации