Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Мітингувальники всю ніч боролися за Таксім

Поделиться:

На стамбульській площі Таксім усю ніч тривали сутички між демонстрантами і поліцією.

Ще в ранці у вівторок поліція потіснила мітингувальників з площі, однак ті намагаються утримати позиції, передає Радіо Свобода.

Правоохоронці неодноразово використовували водомети, сльозогінний газ і навіть гумові кулі для приборкання протестів. Демонстранти відбивалися, кидаючи каміння і пляшки із запалювальною сумішшю.

Раніше прем’єр-міністр Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган сказав, що він "більше не терпітиме" масових демонстрацій проти його уряду.

Ердоган також закликав демонстрантів звільнити площу Таксім у Стамбулі, місце головних практично невпинних останніми днями протестів, і сусідній парк Таксім-Ґезі – у цьому парку учасники демонстрацій залишилися після того, як поліція з застосуванням подразливого газу, шумових гранат і водометів витиснула демонстрантів із площі Таксім.

Акції, які почалися 31 травня як протест проти плану ліквідації невеликого парку Таксім-Ґезі у Стамбулі, переросли в політичні виступи з вимогою відставки прем’єра і уряду й сутички з поліцією, які поширилися на десятки інших міст країни.

Все про: Туреччина

Українська правда
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации