Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Депутат від "Батьківщини" надав напівпорожню декларацію, бо дружина йому не каже про статки та авто ВІДЕО

Поделиться:
Депутат від партії "Батьківщина" Леонід Ємець не схотів розповідати у декларації про автомобілі та статки членів своєї родини, мотивуючи це тим, що його "дружина відмовляється надавати відомості". Декларацію депутата з відповідним написом оприлюднив громадський рух "Чесно".

Цікаво, що при цьому в самого депутата нема ані нерухомості, ані автомобілю.

Крім того, загальна сума сукупного доходу депутата в 2012 році становила 93 тис. 99 грн , з яких зарплатня була усього 11 тис. 412 грн.

На питання, чому він не вказав статки дружини у декларації, Ємець заявив "Українській правді", що знаходиться з дружиною у процесі розлучення.

"Ми з нею зараз знаходимось на стадії розлучення, і вона відмовилась надати інформацію. Ми вже знаходимось на фінальній стадії", - заявив він.

А ось низький розмір своєї заробітної плати у 2012 році Ємець пояснив тим, що до того, як він став депутатом, працював безкоштовно.

"Це за той період, коли я став депутатом, вона була нарахована. До цього я не був на місці роботи, де нараховували зарплатню", - пояснив Ємець.

Крім того, дивіденди, проценти, роялті депутата у 2012 році становили 82 тис. 582 грн.

Нагадаємо, нещодавно лідер КПУ Петро Симоненко у Верховній Раді бігав від журналіста та не хотів розповідати, де його декларація.
Читайте також:
Відголос.com
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации