Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У центрі Києва двоє чоловіків побили відомого лікаря

Поделиться:
6 липня у центрі Києва двоє невідомих побили відомого українського лікаря-психіатра, колишнього головного психіатра СБ України, полковника у відставці Матюху Олександра.

Про це його дочка повідомила на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні близько 13:00 у дворі свого будинку, по вул. Мечникова 18, був побитий мій батько - відомий український лікар-психіатр, колишній головний психіатр СБ України, полковник у відставці Матюха Олександр Віталійович. Двоє невідомих чоловіків і дівчина на червоній Honda Accord чатували батька у дворі, поки він припаркував машину. Один з пасажирів автомобіля, будучи в нетверезому стані, почав погрожувати фізичною розправою, підпалом нашої машини й вимагати гроші за те, що водій Honda в'їхала в наш паркувальний обмежувач ", - написала його дочка Софія Матюха .

"Після чого двоє" молодчиків "побили мого батька, зняли номерні знаки з нашого автомобіля й зникли в невідомому напрямку ... Чому в нашій країні, серед білого дня, ні в чому не винну людину можуть побити у дворі його ж будинку? Таке свавілля стає вже лякає", - написала вона на своїй сторінці в соціальній мережі.
Відголос.com
06.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации