Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Нога жінки перетворилися на вагіну і змушує її постійно переживати оргазми

Поделиться:
55-річна жінка з Нідерландів змушена постійно переживати оргазми через те, що її ліва нога "уявила" себе вагіною.

Жінка звернулася з цією загадковою недугою до лікаря, який теж був у шоці, оскільки вперше у своєму житті з таким зіткнувся, пише TCH.ua з посиланням на Live Science.

Жінка розповіла, що страждає від таких раптових оргазмів 5-6 разів на добу. Це відбувається з нею під час ходьби. Цікаво, що у цей час у неї не було сексуального бажання і ні про що інтимне вона не думала.

Однак, лікар Марсель Вальденгер, провівши декілька обстежень і зробивши пункцію спинного мозку, таки знайшов причину постійних і незрозумілих оргазмів у жінки.

Як з'ясувалося, півтора роки тому у жінки розвинувся сепсис і вона провела три тижні в реанімації, перебуваючи в коматозному стані.

Коли жінка вийшла з коми, то відчула поколювання і жар у лівій нозі, що свідчило про пошкодження нервових волокон.

"Через розлади нервової системи мозок жінки отримував сенсорну інформацію не від ноги, а від піхви. Через півтора року нерв нижньої кінцівки повністю регенерував, і мозок більше не розумів відмінностей між ногою і піхвою, що і призвело до виникнення таких оргазмів", - пояснив лікар.

Раніше ТСН.ua писав про жінку, яка через дуже рідкісну хворобу отримує по 100 оргазмів на день. Жінка може пережити оргазм у будь-який час і в будь-якому місці. Це відбувається приблизно кожні 15 хвилин.
Відголос.com
06.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации