Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Києві чиновники змусили хворих дітей вчитися у нелюдських умовах

Поделиться:
Окружний адміністративний суд Києва скасував розпорядження Дарницької РДА, на підставі якого приміщення школи-інтернату № 10 були протиправно надані в оренду приватним підприємствам

Як повідомили Київ. Коментарі у прокуратурі столиці, посадовці Дарницької РДА передали в оренду приміщення інтернату двом приватним підприємствам у 2004 році строком на 7 років.

У школі-інтернаті №10 навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад 2800 м квадратних.

«Встановлено, що надання в оренду шкільних приміщень призвело до погіршення умов перебування дітей у навчальному закладі. Так, в порушення санітарних вимог 96 вихованців інтернату навчаються у непристосованих для цього умовах, а саме у приміщеннях спального корпусу», - йдеться у повідомленні.

У зв’язку з виявленими порушеннями прокуратура опротестувала протиправну передачу в оренду нерухомого майна навчального закладу.

Однак, у порушення прав дітей приміщення не були повернуті закладу, а терміни дії вже не чинних договорів Дарницька РДА незаконно продовжила до 2021 року.

Наразі рішенням Окружного адміністративного суду Києва за позовом прокуратури розпорядження органу місцевої влади щодо надання в оренду шкільних приміщень визнано протиправним та скасовано.
Відголос.com
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации