Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Посланці ЄС не говорили з Власенком про лікування Тимошенко за кордоном

Поделиться:

Спостережна місія Європарламенту Пета Кокса й Олександра Квасьнєвського не обговорювала з захисником екс-прем'єра Юлії Тимошенко, можливість її лікування за кордоном.

Про це повідомив захисник колишньої чиновниці Сергій Власенко в ефірі 5 каналу.

"Представники Європейського парламенту Пет Кокс і Алєксандр Квасьнєвський були в Україні 2 тижні тому. Вони проводили зустрічі, в тому числі, із захистом Тимошенко", - розповів він.

"Ми обговорювали різні питання, на жаль, зміст яких я розкривати не можу. Але вони не стосувалися того питання, про яке ви говорите (лікування в Німеччині)", - додав Власенко.

"Їхня робота полягає в тому, що вони отримали від ЄС мандат на моніторинг виконання Україною тих умов, які європейська спільнота висунула українській владі для того, щоб підписати угоду про асоціацію", - нагадав захисник.

Як відомо, лікарі клініки "Шаріте" (Берлін, Німеччина) Карл Макс Айнхойпл і Анетт Рейсхауер у понеділок оглянули Тимошенко й рекомендували їй поновити інвазивну терапію.

Айнхойпл повідомив, що йдеться про стереотактичні заходи, а також про можливість оперативного втручання.

Він наголосив також, що Тимошенко має продовжувати лікування у лікарні, її виписка й повернення у в'язницю не було б позитивним рішенням.

Із 30 грудня 2011 року Тимошенко відбуває покарання за вироком до 7 років позбавлення волі за перевищення влади під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Однак 9 травня 2012 року вона була переведена з Качанівської виправної колонії в Харкові на лікування до лікарні "Укрзалізниці".

Українська правда

Все про: Тимошенко, Власенко

Українська правда
12.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации