Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Діти киян невдовзі стануть китайськомовними

Поделиться:
Незабаром діти киян будуть вільно говорити китайською. Справа в тому, що молоді батьки все частіше шукають для своїх чад нянь не тільки з Європи, але й з Азії.

Зарубіжні гувернантки із знанням мови вже почали витісняти українських бабусь і студенток, які раніше були поза конкуренцією, пише «Взгляд».

У столичних агентствах з підбору персоналу кажуть, що в моду увійшли няні саме з Китаю, хоча буму на вихователів-азіаток поки немає.

«Це стає тенденцією - наймати китайських нянь. Вони дуже відповідальні і старанні, краще ніж наші. Ось свіжа пропозиція: наша сім`я шукає для восьмимісячного хлопчика няню саме з Китаю », - розповіла менеджер одного зі столичних агентств.

Як виявилося, жінці з Піднебесної готові платити $ 1 000 і знімати для неї житло. Працювати вона буде п`ять днів на тиждень по вісім годин.

У іншому агентстві кажуть, що за замовленням можна знайти няню не тільки з Китаю, але також з Німеччини, Італії, Іспанії та Ізраїлю.

«У нас є кілька нянь-китаянок, філіппінки, єврейки. Але особисто моя думка - краще вибирати для однорічної дитини няню-бабусю з України. Інша справа, коли дитині буде 3-5 років, тоді гувернантку краще брати з Європи або, якщо захочете, Китаю. Ідеальний варіант - це наша українська жінка, яка пропрацювала 10-15 років нянею в Греції чи Італії. Вона добре володіє іноземною мовою і добре розуміє українську дитину»- радить директор агентства.
Відголос.com
11.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации