Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Пісяючого" у Дніпропетровську міліціонера оголосили в розшук, а на форумах обуренню немає меж ВІДЕО

Поделиться:
У Дніпропетровську шукають міліціонера, який справив потребу в двох метрах від багатолюдної зупинки прямо на Привокзальній площі міста.

"Як вдалося встановити, відео зняте в травні 2011 року. Поки не встановлено, хто цей чоловік - співробітник ГУМВС області або транспортної міліції. У транспортній міліції заперечують, що це їхній працівник, - розповів "Сегодня" спікер дніпропетровської облміліції Олексій Щербатов. - Обличчя чоловіка не видно, але ми встановлюємо його особистість. Коли стане відомо, ми вживемо заходів. Я думаю, що таким працівникам не місце в міліції. Поки важко сказати, хто це - може, навіть з іншого міста. Його куртка розстебнута і шевронів не видно".

Випадок щосили коментують на форумах. Одна з користувачів, звертаючись до міліції, повідомляє, що в 25 метрах від "місця злочину" є туалет, а більшість форумчан нарікають, що за таку провину, навіть у лісі, міліція би їх оштрафувала гривень на 100.

"А на мене навіть одягли наручники і відвезли до райвідділу", - прокоментував випадок один з форумчан.

Більшість же обурюється, що міліціонера ніхто з чоловіків не відправив до дільниці, хоча це відбувалося на очах у жінок і дітей.

Відголос.com
11.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации