Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Голова Соцпартії передав свої повноваження Морозу

Поделиться:
Керівник Соціалістичної партії України Петро Устенко заявив, що передає свої повноваження Олександру Морозу.

"Вважаю, що в цей складний для СПУ період не можна допустити розколу партії, тому як голова партії на період до проведення з'їзду передаю свої повноваження засновнику і лідеру СПУ Олександру Морозу", - йдеться у заяві Устенка.

Своє рішення Устенко пояснює тим, що "напередодні з'їзду всередині партії черговий раз почалися кулуарні переговори деяких керівників регіональних партійних організацій з представниками влади з фінансування". Також він вказує, що ці ж люди "перешкоджають початку реформування партії".

Нагадаємо, що Петро Устенко очолював СПУ з 28 квітня 2012 року. Під його керівництвом Соцпартія на парламентських виборах в 2012 році не змогла пройти до Верховної Ради, набравши 0,45% голосів.

***

Олександр Мороз був засновником партії і керував СПУ майже весь час її існування - 20 років. У 2010 році за рекомендацією Мороза лідером партії був обраний тодішній міністр економіки Василь Цушко. Зміні лідерів партії передувала її поразка на позачергових парламентських виборах 2007 року - тоді партія вперше за свою історію не пройшла до Верховної Ради. У серпні 2011 року Мороз за підтримки Цушка знову очолив партію.
Відголос.com
05.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации