Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Луганську та Запоріжжі відкриються візові центри Польщі

Поделиться:
У Луганську та Запоріжжі протягом року будуть відкриті візові центри Польщі, заявив генеральний консул Польщі у Харкові Ян Гранат.

"З 1 серпня повинні розпочати роботу в Луганську. А у Запоріжжі - до кінця цього року", - повідомив він. За його словами, нові центри мають активізувати сполучення між двома країнами. При цьому за поточний рік українці отримали близько 50 тисяч віз, що на 33% більше у порівнянні з минулим роком.

"У 2010 році, коли я починав тут роботу, ми видали - близько 17 тисяч віз. Цього року буде 50 тисяч віз ... Але кількість поїздок може бути набагато більшою, тому що чимало наших клієнтів отримують довгострокові багаторазові візи", - додав Гранат.

Фахівець зазначив, що видача віз збільшилася після відкриття подібних трьох центрів у Донецьку, Дніпропетровську та Харкові, а також після появи безкоштовних національних віз до Польщі для українців і полегшення візового режиму.

Варто зазначити, що найчастіше українці отримують візи для роботи, навчання чи відпочинку. Крім того, кількість довгострокових віз досягає 20%.

Як повідомлялося 1 липня, набула чинності Угода про спрощення візового режиму між Україною та Європейським Союзом, яка була ратифікована ще 18 квітня Радою міністрів ЄС.
Відголос.com
05.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации