Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Італійський геолог розгадав таємницю Лохнеського чудовиська

Поделиться:
Італійський вчений Луїджі Піккарді запевняє, що розгадав таємницю Лохнеського чудовиська. Доктор вважає, що ніякого таємничого монстра, що мешкає у найвідомішому озері Шотландії, просто не існує.

Геолог стверджує, що усі зафіксовані випадки появи Нессі в темних водах озера Лох-Несс, насправді були бульбашками, утвореними під дією геологічних сил.

Більша ж частина тих, хто вірить в існування монстра, впевнена в тому, що в озері Лох-Несс живе дивом уцілілий плезіозавр, пише FederalPost.

На думку скептиків, міф про чудовисько є результатом складної містифікації. Геолог з Флоренції побудував свою теорію на тому, що згідно з історичним описом, поява монстра часто супроводжувалася тремтінням землі.

Читайте також: Фотограф "вполював" лохнеське чудовисько, ганяючись за ним 26 років
Він стверджує, що це пов'язано з утворенням бульбашок, які піднімаються з дна озера. Утворюються ж бульбашки в результаті сейсмічної активності в розломі, що проходить прямо під озером.

І хоча Шотландія не асоціюється з землетрусами, Луїджі стверджує, що лінія розлому "дуже велика і дуже активна".

"На поверхні води така активність може виявлятися по-різному. Розлом земної кори під озером дуже активний", - сказав Піккарді.

Він також вказує на стару біографію святого Колумба, написану Адамнаном, який говорить, що коли з'являвся монстр, земля здригалася.

Текст, написаний в 690-му році, оповідає про те, як святий перетинав річку Несс, коли його учень зазнав нападу монстрів і залишився живий після того, як попросив захисту у Бога.

Читайте також: У морі поруч з пляжем розгледіли "родича" лохнеського чудовиська
Багато людей зазначають, що опис дуже розмитий і в ньому згадується "невідомий звір" з диким ревом.

В описі також немає ніяких посилань на будь-які попередні спостереження монстра, але згадка про тремтячу землю привернула увагу Піккарді.

Він каже, що особливо багато повідомлень про появу Нессі надійшло в 1930-му році, що співпало з сейсмічною активністю вздовж розлому під озером.

На думку геолога, його теорія може бути застосована до більш ніж 3500 спостережень Нессі. Вчені стверджують, що кожного разу при появі загадкового монстра, були зафіксовані землетрусу в районі озера Лох-Несс силою 3 та 4 бали за шкалою Ріхтера.
Відголос.com
05.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации