Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Доній заявив, що, аби відвернути увагу від Врадіївки, у Раді ось-ось представлять ще кількох "тушек"

Поделиться:
Чинна влада на чолі із Партією регіонів намагається відвернути увагу суспільства від скандалу навколо міліціонерів-ґвалтівників у Врадіївці. Зокрема, у Верховній Раді готується оголошення про вихід кількох народних депутатів із опозиційних фракцій.

Про це в ефірі 5 каналу повідомив позафракційний народний депутат Олесь Доній.

Зокрема, політик пояснив, чому саме учора глава Верховної Ради Володимир Рибак анулював депутатські картки Павла Балоги та Олександра Домбровського.

"Суто технологічно саме сьогодні було вирішено забрати мандати у Верховній Раді. Для чого? Вони ж це могли зробити і раніше, і пізніше, а озвучили саме сьогодні. Це робиться для того, щоб відволікти увагу, розпорошити її", - пояснив Доній.

За його словами, останні події у Врадіївці, зокрема штурм місцевого райвідділку міліції, показали, що люди готові скинути нинішню владу силою.

"Врадіївський феномен засвідчив, що населення може повставати проти нинішньої влади", - заявив парламентарій.

"Зараз є інформація, що, аби розпорошити інформацію про Балогу та Домбровського, вони готують озвучення виходу з фракції ще кількох опозиційних депутатів", - зазначив Доній.

Нагадаємо, 1 липня, у понеділок, мешканці Врадіївки спробували взяти штурмом місцевий райвідділок міліції з вимогою покарати ґвалтівників 29-річної жінки. Правоохоронці та чиновники, які були у той час в будівлі,забарикадувалися у підвалі.
Відголос.com
04.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации