Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Донецьку медики три дні діставали кулю із легені дитини, яка "спіймала" її через запуск петард ВІДЕО

Поделиться:
У Донецьку серед білого дня розлючений чоловік стріляв по дітях, що пускали петарди. Одна куля поранила 10-річного хлопчика. Він зараз у лікарні. Батьки інших дітей бояться випускати їх надвір, повідомляє TCH.ua.

Восьмеро дітей гуляли в дворі та пускали петарди, проте шум не сподобався одному із сусідів. Чоловік не витримав і вистрелив одному із дітей у спину. Куля потрапила в спину 10-річного Данила, додому пораненого відвів приятель. Мама Данила з пресою не спілкується, бо про це її попросили правоохоронці. Данило зараз перебуває у лікарні. Медикам знадобилося три дні, щоб дістати кулю з його легені. Лише у вівторок його прооперували успішно.

У міліції з'ясували, що стріляли з пневматичної зброї, але хто це зробив, правоохоронці досі не дізналися. Кажуть: слідчі дії проводити складно, адже всі очевидці події є дітьми і їхні свідчення дуже різняться.

Перелякані мами із сусідніх будинків тепер бояться випускати дітей на вулицю. Мешканці будинку вже з'ясували, хто з їхніх сусідів міг стріляти по дітях. Кажуть, що чоловік є неврівноваженим. Тому показувати його ТСН бояться.

Дії чоловіка, що стріляв, у міліції вважають хуліганством із застосуванням зброї, за яке загрожує до семи років ув'язнення. Але самого стрільця ще не знайшли. Сусіди кажуть, що він сам має стосунок до правоохоронних органів.

Відголос.com
04.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации