Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Довірливим заробітчанам в Києві пропонують прописку за $ 1200

Поделиться:
Отримати прописку у Києві можна за кілька днів, але за це доведеться викласти від $ 250 до $ 1200. В Києві активно працюють фірми, які за гроші обіцяють поселити де завгодно - навіть у міліцейському гуртожитку та в депутатському будинку, пишуть Вести.

Одне з агентств з продажу фіктивної прописки спокійно працює прямо на бульварі Лесі Українки.

"Вам прописка для чого потрібна? Для форми №3, кредиту, отримання візи? Ми робимо все офіційно, співпрацюємо з паспортистами. Прописуємо мінімум на півроку в гуртожитку за $ 300, але якщо потрібно для отримання форми №3, то буде дорожче - близько $ 1000", - повідомив співробітник фірми Андрій.

Він уточнив, що на квадратні метри претендувати клієнт не може - хіба що на штамп в паспорті.

А ось в агентстві на Ярославовому Валу пішли далі і пропонують навіть адреси на вибір.

"Можемо прописати на Срібнокільській, знаєте, там є депутатський будинок? А ще у міліцейському гуртожитку, є також квартира в центрі. В ній дорожче - $ 400 за півроку, а в гуртожитку - $ 250. Є у нас і економваріант - общага у Броварах, на три роки всього за $ 1200", - повідомила співробітниця фірми Наталія.

Прописати за гроші можна і дитину - наприклад, щоб влаштувати її в гарний дитсадок. Але за чадо доведеться доплатити ще $ 100.

"І потрібна буде довідка від папи, що він не проти. Якщо домовимося, то ви даєте нам свій паспорт, довідку про виписку, підписуєте з нами договір про співпрацю, і через п'ять днів усе буде готово", - каже жінка.

При цьому в агентствах в один голос стверджують, що проблем з законом не буде.

"Ні ви, ні ми нічим не ризикуємо. Паспортист, звісно, про все знає - ми йому $ 50 платимо. В гуртожитках і квартирах всі все знають, так що не переживайте", - заспокоїла співробітниця фірми.

Деякі агенти навіть запевняють, що працюють згідно із законом, що дозволяє прописувати всіх бажаючих у гуртожитку.

Втім, юристи заперечують наявність такого документа.

"Зрозуміло, що ніяких таких законів про прописку в гуртожитках немає. Це все байки для людей, які не розбираються. Ці агентства роблять лише тимчасову реєстрацію. За законом, вона не дає право прописаній людині на чуже майно, так що господарі квартир нічим не ризикують. Хіба що за комуналку доведеться дорожче платити, адже за кожного нового мешканця там нараховується додаткова плата за воду. Але і тут агентства примудряються відкрутитися - просто пишуть в ЖЭК заяву про те, що ви тут не живете, або ж взагалі опломбують квартиру і нічого за неї не платять", - пояснив правозахисник Едуард Багіров.
Відголос.com
04.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации