Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Житель Миколаївщини розповів, як його катували врадіївські міліціонери, а жінку довели до божевілля ВІДЕО

Поделиться:
Житель с. Захарівка Григорій Могильов розповів, як у листопаді 2006 року міліціонери Врадіївки, де у суботу зґвалтували 29-річну жінку, "вибивали" свідчення з його сім'ї через смерть його матері.

Чоловік заявив, що міліціонери "взяли його з жінкою прямо з магазину" для дачі свідчень. Їх постійно водили кабінетами та не випускали з райвідділу, повідомляє TCH.ua

"Перші два дні вони "наїзджали", що нібито я вбив свою маму. Бувало, що по 10 чоловік по черзі допитували нас, не випускали в туалет та не давали їсти. Морально знущалися", - каже Григорій Могильов.

Пізніше, як каже чоловік, його на машині вивезли до суду, де йому заявили, що він "причепився у п'яному виді до іншого чоловіка". За це жителю Захарівки дали 7 діб за гратами.

Пізніше, за словами Григорія, його били током майже 2 години та допитували на поліграфі.

В цей час була закрита і його дружина, яку також катували. Крім того, за словами чоловіка, міліціонери закатували його брата, який отримав інсульт та помер через деякий час.

"Перед Новим роком, дружину відпустили, але вона "з'їхала з глузду", - каже чоловік.

В результаті, за грати посадили невістку Могильова на декілька років. Як зазначає чоловік, все це відбувалося "з благословення" прокуратури.

Нагадаємо, 26 червня троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку селища міського типу Врадіївка Ірину Крашкову, вивезли її у лісосмугу біля села Сирове і зґвалтували. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

Зараз потерпіла знаходиться у відділенні нейрохірургії ЛШМД м. Миколаєва. У неї діагностовано відкриті переломи черепа у декількох місцях, різані рани голови, обличчя, множинні удари і гематоми. Ірині зробили кілька операцій.

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - лейтенант Дмитро Поліщук та старший лейтенант Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко. За інформацією ЗМІ, невідомі нібито пропонували родині Рябиненка $ 80 тис. за його "відсидку" і взяття відповідальності на себе.

Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации