Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Майкл Джексон заплатив $ 35 млн батькам хлопчиків, яких домагався – ФБР

Поделиться:
Навколо постаті покійного Майкла Джексона ходило безліч чуток стосовно того, що співак неодноразово домагався хлопчиків.

Так, у досьє ФБР, яке опублікувало британське видання The Sunday People, йдеться, що король поп-музики дійсно мав інтимні стосунки з дітьми починаючи з 1989 року, повідомляє TCH.ua

Зазначимо, усього в досьє ФБР йде мова про 17-х хлопчиків, яких домагався співак. Серед них було 5 малолітніх акторів і двоє танцюристів.

Аби уникнути розголосу цієї інформації, за даними ФБР, Джексон намагався "купити" мовчання батьків дітей, яких розбещував. Так, інколи суми сягали $ 596 тис. А своїй служниці в маєтку Neverland артист заплатив $ 2 млн за те, аби вона не розповіла міліції, що артист чіплявся до її маленького сина.

Загалом Майкл Джексон заплатив батькам своїх жертв $ 35 млн, йдеться в досьє ФБР.

Відомий також факт, коли американський хореограф Уейн Робсон, відомий за роботою з такими зірками, як Пінк, Брітні Спірс та Ашер, наважився розповісти про інтимні стосунки з королем поп-музики.

Робсон розповів, що коли йому було 5 років, він познайомився з Джексоном. Починаючи з семи років він неодноразово залишався на ранчо співака Neverland, а також в його лос-анджелеському особняку. Це тривало доти, поки Уейну Робсону не виповнилося 14 років.

Тепер 30-річний Уейн вимагає, аби йому заплатили компенсацію за моральний збиток нанесений в дитинстві.

У той же час Робсон зазначив, що жодного разу не піддавався сексуальному насильству з боку короля поп-музики. Джексон лише спав с Уейном на одному ліжку, і лише інколи хореограф відбивався від домагань співака.

Нагадаємо, у спальні Майкла Джексона після смерті знайшли зображення дітей і безліч склянок зі снодійним. Американська поліція вперше опублікувала знімки спальні короля поп-музики, зроблені одразу ж після його смерті.
Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации