Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Свідки кривавої ДТП з СБУшником на Infiniti бояться відкривати рота

Поделиться:
Свідки страшної аварії з СБУшниками на автомобілі Infiniti бояться давати свідчення. Водій автобусу, в який на повній швидкості врізалося авто високопосадовців, зараз знаходиться вдома, прикутий до ліжка. Програмі "Гроші" у родині водія зізналися, що судитися з кривдниками не збираються, бо бояться за своїх дітей.

Зараз водія автобусу старанно переховують від ЗМІ. Але "Грошам" вдалося дізнатися, де він живе.

Після аварії чоловік лежить прикутий до ліжка. Але не в індивідуальній палаті, яка зараз є у водія-винуватця страшної ДТП, а в маленькій кімнаті гуртожитку.

Того ранку водій автобусу Віктор був на роботі, і все добре запам'ятав.

"Ніхто не підходив, приїхало МНС та їх витягало. Дівчину я бачив, витягли, вона одразу мертва була", - розповів він про події того страшного дня.

З переломом ключиці та ноги Віктор допомагав пораненим сісти у швидку. І поїхав з місця пригоди останнім.

"Я поки своїх пасажирів в швидку допомогу не відправив, я ж теж не поїхав. Я поїхав останнім", - повідомив чоловік.

Тепер в цій родині новий страх: вони розуміють, що "великі люди" можуть зашкодити їм. Тому свідками вони навряд чи будуть.

"В мене діти, я хочу щоб все було спокійно, дадуть допомогу - добре, не дадуть - я з ними судитися не збираюсь. Я хочу спокійно жити і не боятися, що моєму життю і моїм дітям щось загрожує. Усе. Усе інше мене не цікавить", - заявила дружина водія Віктора.

Нагадаємо, 22 червня у Києві сталася масштабна ДТП за участю двох співробітників Служби безпеки України. Автомобіль на великій швидкості зіштовхнувся із двома машинами, потім врізався в автобус МАЗ, після чого перекинувся і зайнявся.

У результаті аварії на місці загинула одна з дівчат-пасажирок Infiniti, інша у тяжкому стані знаходиться у лікарні. Другий співробітник СБУ, що їхав в авто, згодом помер у лікарні.

Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации