Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Маленька дівчинка напилася кислоти у гаражі батька і потрапила до реанімації

Поделиться:
Дворічна дівчинка із Сокальського району Львівської області напилася сірчаної кислоти.

На вихідних у селі Борятин малеча зайшла у відчинений гараж, де зберігали пляшку із отрутою, зробила кілька ковтків та обпекла собі стравохід. Зараз вона перебуває у реанімації львівського "Охматдиту", передає ЗІК.

"Батько щось паяв у цей час. Не встигла мама відвернутись, як дитина запхала до роту дві ложки кислоти, котра використовується для пайки", - повідомив Тарас Садовий, завідувач реанімаційного відділення "Охматдиту".

Відтак, постраждала дівчинка отримала важкі травми стравоходу.

Втім медики заспокоюють, тому що дитину привезли швидко, тож зараз малеча почувається краще, втім і досі перебуває у реанімації.

"За важкістю перебігу опік слизової стравоходу відповідає важкості 25% площі опіку шкіри", - додав лікар.

У свою чергу, надзвичайники додають, що такі випадки найчастіше трапляються із дітьми до 3 років. Зазвичай, малеча куштує небезпечні рідини через необачність батьків. "Це можуть бути, звісно, миючі засоби, хімічні елементи, які знаходять на господарстві", - сказав представник ГУ Держслужби надзвичайних ситуацій Львівщини Ігор Курус.

При цьому, дитячий психолог Катерина Явна зазначає, що діти дізнаються світ через дослідження, все пробують, бо це найбільш відомий їм спосіб відчути і пізнати. Відтак психологи радять: аби діти не травмувалися, варто якнайдалі ховати небезпечні речовини та предмети.

Нагадаємо, в Одеській області невідомий зловмисник облив 52-річного працівника ДАІ кислотою, постраждалий перебуває у тяжкому стані.
Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации