Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На Прикарпатті 13-річну дитину вбили за металобрухт на 50 гривень

Поделиться:
Тринадцятирічний хлопчик з Прикарпаття став жертвою вбивства через купу металобрухту, яка коштувала 50 гривень.

TCH.ua , дитина поїхала здавати 6 кілограмів металобрухту і зникла. Цілу добу більше сотні міліціонерів та рятувальників шукали зниклого хлопчика.

Перевіряли два напрямки: сто тридцять кілометрів дороги до села у сусідньому Долинському районі, куди поїхав його батько. Правоохоронці припускали, що син міг податися за ним.

Крім того перевіряли кілька довколишніх сіл. Врешті-решт тіло дитини знайшли в очереті у сусідньому селі. Головний підозрюваний у вбивстві хлопчика – приймальник металобрухту. Його дитина зустріла дорогою до пункту прийому сировини вторинної переробки.

"Він відповів, що зараз він вже не приймає брухт, але він може допомогти здати його у сусідньому селі. Після чого він позичив у сусідки велосипед і разом з дитиною поїхав у сусіднє село. Дитина дорогу не знала до цього пункту металобрухту. Не знала, куди їде", - розповіла керівник кримінальної міліції у справах дітей УМВС в в Івано-Франківській області Алла Гремчак.

Міліція звинувачує дорослого приймальника брухту у вбивстві дитини заради металобрухту на 50 гривень. За даними правоохоронців, після вбивства чоловік забрав метал та здав його сам.

"Алюмінієві відходи: кути, ручки дверей, пороги, баняк. Я йому цей алюміній зважив, заплатив 50 грн. Було десь 6 кг 200 грамів. Можна було сказати, що він вчора трохи перебрав зайвого, синець під оком. Але щоб він був стривожений, що він щойно вбив людину – не можна було", - розповів приймальник брухту з сусіднього села.

У міліції кажуть, що підозрюваний зізнався у скоєному. Якщо його провину визнає суд, то йому загрожує довічне ув'язнення.
Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации