Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Глава правління німецької клініки підтвердив різке погіршення стану Тимошенко

Поделиться:
Глава правління берлінської клініки Charite Карл Макс Айнхойпль підтвердив, що стан екс-прем'єра Юлії Тимошенко різко погіршився, пише КоммерсантЪ-Україна .

"Це трапилося саме того тижня, коли Олександр Кваснєвський і Патрік Кокс були в Україні. Так, вона і далі не готова, щоб їй робили операцію в Україні. Наші лікарі у неї були більш ніж тиждень тому. Наша пропозиція лікувати її тут, у Берліні, залишається, звичайно, чинною. Якби Президент Віктор Янукович був готовий до такого жесту - це тільки підвищило б повагу до нього", - заявив він.

При цьому захисники засудженої не бачать жодних механізмів для випуску Тимошенко на лікування до Німеччини, проте впевнені, що їх можна спеціально створити. Так, адвокат Олександр Плахотнюк зауважив, що для цього потрібен медичний висновок Міжнародної комісії лікарів і відповідне розпорядження Державної пенітенціарної служби.

"Це питання політичної волі. При бажанні влади такий механізм можна створити ... Юлія Тимошенко зараз перебуває під юрисдикцією ДПтС, і саме там можуть прийняти рішення про її лікування за кордоном. Зараз дане рішення перебуває в політичній площині і залежить від позиції нинішньої влади", - наголосив захисник.

Як повідомляв посол Литовської республіки в Україні, справа екс-прем'єра Юлії Тимошенко має значний вплив на розвиток відносин між Україною та Європейським Союзом.

Нагадаємо, донька екс-прем'єра Юлії Тимошенко Євгенія не знає про те, що її мати відмовилася від проведення операції в Україні.
Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации