Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На Кіровоградщині хворий на туберкульоз два дні лежав просто неба під лікарнею

Поделиться:
На Кіровоградщині громадські організації звинувачують медиків у ненаданні допомоги тяжкохворій людині, яка дві доби лежала на території протитуберкульозної лікарні. Медики просто відмовили йому у шпиталізації, а ходити від слабкості чоловік вже не міг. Лікарі свою провину заперечують, повідомляє TCH.ua

У лікарню волонтерів покликали пацієнти, котрі просили допомогти виснаженому чоловікові, який кілька діб мешкав на території лікарні.

Медики твердять, що у шпиталізації не відмовляли. Чоловік просто прийшов у стаціонар без направлення, тому йому порадили з'їздити за документами у диспансер. Зауважимо, що відстань від обласного центру до протитуберкульозної лікарні сягає двох десятків кілометрів. Саме у Кіровоград за направленням на госпіталізацію відправили лікарі хворого на відкриту форму туберкульозу.

Однак, хворі твердять, що два дні чоловік пролежав за тридцять метрів від дверей відділення. Пацієнти його підгодовували, і навіть винесли лікарняну ковдру.

Після втручання волонтерів, знесилену людину таки шпиталізували. Зараз чоловік перебуває у відділенні під крапельницею. Заходити в палату до таких недужих заборонено. Тим часом, прокуратура за фактом уже відкрила кримінальне провадження: відомості про подію внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань. Поки що йдеться про ненадання допомоги хворому медичним працівником.

Медики говорять, що у понеділок чоловікові вже стало легше. Вони переконані, що він не стільки хворий, скільки голодний. Тож, його підгодували, одягнули, і він уже навіть може підводитися з ліжка.

Нагадаємо, що у квітні у Києві розгорівся скандал навколо приватної клініки, яка відмовилася лікувати підстреленого чоловіка.
Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации