Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
В Івано-Франківську зарізали аспіранта Академії наук, який працював на телебаченні ВІДЕО

Поделиться:
В Івано-Франківську зарізали 24-річного телевізійника повідомляє TCH.ua.


Хлопець близько другої ночі він повертався додому від коханої дівчини. До будинку під'їхав на таксі. Ще з вулиці зателефонував їй, що він уже вдома і з ним усе гаразд.

Вже за годину скривавленого Романа знайшли мертвим на поверсі, де він мешкав. Сусіди кажуть, що ножових ударів було кілька. Помер хлопець від поранення в серце.

"Там крові зверху – жах просто! Я коли до нього торкнулась, він вже холодний був. І губи сині були… Лікарі сорочку розстібнули - в грудях був удар ножа і до серця", - розповіла сусідка, яка побачила вбитого хлопця у коридорі.

Він був аспірантом Національної академії наук України та працював на регіональному кабельному телеканалі. Його колеги певні: вбивство Романа з професійною діяльністю не пов'язане.

"Він був в технічному персоналі. Не працював журналістом. Він "збирав" новини, був монтажером", - розповів колега загиблого по роботі Юрій Бондаревський.

Основна версія правоохоронців - побутова. Сусіди розповіли міліції, що того вечора на лавочці у дворі тривалий час сиділи двоє нетутешніх хлопців.

Саме їх правоохоронці зараз вважають головними підозрюваними. Припускають, що він міг зробити їм якесь зауваження. А вони пішли за Романом у під'їзд і підрізали його. Саме ця версія поки що є основною. Підозрюваних у вбивстві правоохоронці ще не затримали.

Відголос.com
03.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации