Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Міліціонери-фігуранти врадіївського зґвалтування знайшлись у соцмережах ВІДЕО

Поделиться:
На Миколаївщині вже затримано лейтенанта міліції Дмитра Поліщука, Євгена Дрижака та таксиста Сергія Рябиненка за підозрою у зґвалтуванні та побитті 29-річної Ірини Крашкової, мешканки Врадіївки.

За інформацією видання "Головне", Дмитро Поліщук є випускником одного з "міліцейських" вишів Харкова. Свою сторінку в соціальній мережі ВКонтакте він востаннє відвідав 26 червня о 18:41 з мобільного телефону.

Як пишуть ЗМІ, Євген Дрижак випускник Миколаївського інституту права Національного Університету "Одеська юридична академія".

Жертва насильства повідомила слідчому, що її побили і зґвалтували два офіцери міліції - Дмитро Поліщук та Євген Дрижак. У побитті також брав участь місцевий таксист Сергій Рябиненко.

За інформацією ЗМІ, невідомі нібито пропонували родині Рябиненка $ 80 тис. за його "відсидку" і взяття відповідальності на себе.

Нагадаємо, 26 червня на Миколаївщині зґвалтували і жорстоко побили молоду жінку. Троє чоловіків затягнули в автомобіль 29-річну мешканку смт Врадіївка Ірину Крашкову, яка поверталася з дискотеки, і вивезли її у лісосмугу біля села Сирове. По дорозі і на місці зґвалтування дівчину жорстоко били.

Відголос.com
02.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации