Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Мера Сум оштрафували за швидку їзду містом

Поделиться:
У Сумах меру міста Геннадію Мінаєву працівники Державтоінспекції виписали штраф на 600 гривень за рух в обласному центрі автомобілем зі швидкістю 120 км/год.

Штраф був виписаний учора, 1 липня, пише TCH.ua з посиланням на УНІАН.

Працівники міської ДАІ на виконання вимог, що містяться у листі заступника прокурора міста, склали стосовно Мінаєва протокол про адміністративне порушення і виписали постанову у справі про адміністративне порушення за проїзд провалу на вулиці Харківській зі швидкістю 120 км/год.

Раніше, 24 червня, мер вирішив провести експеримент, проїхавши місце, де просів асфальт на Харківській, зі швидкістю 120 км/год. Саме на цьому місці занесло автомобіль Audi, який вилетів на зупинку громадського транспорту.

Згодом Мінаєв публічно заявив про те, що заради експерименту перевищив швидкість на вул. Харківській, щоб перевірити, чи може провал на дорожньому покритті стати причиною аварії. Тим часом, у місті стали говорити про те, що за порушення Правил дорожнього руху мер залишиться безкарним.

Нагадаємо, 21 червня в Сумах автомобіль Audi на великій швидкості вилетів на зустрічну смугу і в'їхав у зупинку громадського транспорту. В результаті аварії двоє людей загинули і троє постраждали.
Відголос.com
02.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации