Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Після вилучення київських серверів "ВКонтакте" Дуров не хоче працювати у "бандитів-беззаконників"

Поделиться:
Вилучені в Києві сервери "ВКонтакте" досі не повернули власникам соцмережі. Про це повідомив технічний директор мережі Микола Дуров на своїй сторінці у "ВКонтакте".

"Багато хто цікавиться, що ж відбувається з нашими українськими серверами. Ситуація така: доблесні українські поліцаї стали вивчати і протоколювати вміст всіх дисків всіх вкрадених ними серверів. За понеділок вони встигли вивчити приблизно один диск (приблизно з 250). Вони шукають там (горілку з салом) (закреслено) якусь порнографію, щоб (її можна було побачити і помріяти про недоступне) (закреслено) зробити вигляд, що вони знайшли жахливі сервера, з яких на Україну поширювалася моторошна порнографія. При цьому вони хочуть довести, що знайдені файли були завантажені саме співробітниками ВК, а не користувачами", - повідомив Дуров.

Крім того, Дуров додав, що вилучення серверів було незаконним, і що "ВКонтакте" розпочинає облаштування свого франкфуртського вузла.

"Ми тим часом розпочинаємо облаштування нашого франкфуртського вузла. Сервери треба ставити в нормальній країні, а не в бандитів-беззаконників", - підсумував він.

Як повідомлялося раніше, Головне управління міністерства доходів і зборів України пообіцяло повернути сервери "ВКонтакте" одразу після експертиз.
Відголос.com
02.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации