Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Лубківський пропонує перенести Євробаскет в Україні на 2017 рік

Поделиться:

Директор Євробаскету-2015 Маркіян Лубківський пропонує перенести термін проведенння змагань в Україні на 2017 рік, віддавши право проведення баскетбольної першості Європи у 2015-му році іншій країні.

Про це йдеться у заяві, яку УНІАН надали в прес-службі Місцевого організаційного комітету Євробаскет-2015.

Зокрема, Лубківський заявив, що не уявляє, як за сьогоднішніх надскладних економічних та політичних умов можна готувати ЄвроБаскет 2015.

"Підготовка такого масштабного проекту – це тривалий і складний процес, який передбачає, передусім, системне планування та цілий комплекс організаційних заходів. Щоб стати успішними, такі проекти готуються роками, вони потребують консолідованих зусиль тисяч людей", - зазначив він.

За його словами, першим і головним несприятливим фактором є агресія Росії щодо України, яка спричинила нестабільність і загрожує безпеці південно-східних регіонів України.

"Це, в свою чергу, вимагає від України перегляду пріоритетів свого порядку денного, а відтак - концентрації політичного та економічного ресурсу задля збереження своєї територіальної цілісності і навіть незалежності", - сказав він.

"Другим несприятливим чинником є складна економічна ситуація в Україні і необхідність вирішення непростих та більш пріоритетних питань соціального характеру", - продовжив Лубківський.

На його думку, очевидним стало те, що сьогодні наша держава не може собі дозволити ані підтримку приватних інвесторів, які будують багатофункціональні арени, ані профінансувати підготовчі роботи, які входять до сфери її відповідальності.

"Крім того, місцевий організаційний комітет вже відчуває брак часу для повноцінної підготовки Турніру", - заявив функціонер.

"Враховуючи такі об’єктивні форс мажорні обставини, я вважаю, що наша держава в особі Уряду і Федерації баскетболу має повне право звернутися до ФІБА Європа з пропозицією надати Україні можливість проведення Турніру у 2017 році, а чемпіонат 2015 року довірити якійсь з європейських країн чи декільком з них", - продовжив директор турніру.

На думку посадовця, так буде чесно і справедливо, враховуючи те, що вже проведено значну частину підготовки: розпочато будівництво арен, які можуть стати "білими слонами", якщо їх не добудувати, виконано величезну організаційну роботу, яка також не має пропасти.

"Хочеться вірити, що найближчим часом будуть врегульовані всі економічні та політичні питання і ситуація в Україні стабілізується. Це дозволить державі і приватним інвесторам відпрацювати нову модель взаємодії та завершити будівництво арен", - повідомив Лубківський.

"Таке рішення, зрештою, відповідатиме і стратегії зближення України з Європою: не забрати Турнір, а дати Україні, яка сьогодні бореться за своє європейське майбутнє, можливість стабілізувати внутрішню ситуацію і успішно реалізувати цей європейський спортивний проект", - підкреслив жиректор Євробаскету-2015.

Чемпион
19.03.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации