Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Пісня KOZAK SYSTEM увійшла до п'ятірки кращих пісень за версією британського музичного журналу ВІДЕО

Поделиться:
Пісня гурту KOZAK SYSTEM "Шабля!" потрапила до CD-додатку одного з найпопулярніших британських музичних журналів "Songlines Magazine". CD кожного номеру журналу містить 10 треків з кращих нових релізів планети і 5 пісень, вибраних селебрітіз, пише Gazeta.ua

"Саме "Шаблю" відзначив у інтерв'ю соліст Gogol Bordello Євген Гудзь – експерт червневого номеру – помістивши пісню у плейлист поряд з Гораном Бреговічем, - говорить піар-менеджер групи KOZAK SYSTEM Ольга Єрмак. - Після виходу в Україні на Comp Music/EMI, релізу у Польщі на Lou&Rocked Boys, на культовому лейблі "Мистерия звука" в Росії, видання пісні британським Songlines і скорою прем'єрою в Канаді альбом KOZAK SYSTEM "Шабля" стає міжнародним".

За словами лідера гурту Івана Леньо, "успіх "Шаблі" у тому, що нам вдалося за допомогою музичних засобів відтворити правдиву картину справжньої чоловічої енергії".

Цього літа KOZAK SYSTEM взяв участь у фестивалі Life Festival Oswiecim у Польщі: в останній день фестивалю гурт зіграв на одній сцені зі Стінгом.

У серпні KOZAK SYSTEM двічі вийдуть на сцену Przystanek Woodstock. Цей рок-фестиваль Польщі є найбільшим у Європі і перевершує навіть відомий Szіget.

13 липня KOZAK SYSTEM зіграє у програмі з "Мумий Троль", "Би-2", "Ленинград" і "Дельфин" на фестивалі The Best City.UA в Україні.

Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации