Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Фаріон поділилася своїми враженнями від поїздки в Донецьк

Поделиться:
Депутат від Свободи Ірина Фаріон написала у своєму блозі на Українській правді, що задоволена своєю поїздкою до Донецька.

За її словами, більше 300 примірників книги розійшлися миттєво.

"Привезли мало. Книга йшла, як вода в пісок. Тому вже не працюють слова Василя Стуса від 1972 року: "Людині, що пише українською мовою, їхати в Донецьк все одно, що, скажімо, в Австралію. Твоя українська мова там сприймається як восьме чудо світу", - написала Фаріон у своєму блозі на Українській правді.

"Так от, мій приїзд до Донецька з монографією про трагедію і торжество нашої мови і є запереченням так званих "солов'їних співів". Це поширення та утвердження націоналістичної ідеології та пробудження, за Юрієм Іллєнком, приспаного "гена свободи". Це змагання за українську сутність у всьому і незважаючи ні на що", - розповідає народний депутат від Свободи у своєму блозі.

Фаріон попросила вибачення у жителів Донецька за те, що презентація проходила в маленькому залі "і ще під стукіт і виламування дверей в зал: може, комуністи й завербовані бандити також її хотіли собі купити, а ми їх просто не зрозуміли?", пише вона.

Нагадаємо, народний депутат від ВО Свобода Ірина Фаріон під час візиту в Донецьк назвала Донбас фортецею українського духу.

Крім того, як повідомлялося, в Донецьку під час зустрічі народного депутата від ВО Свобода Ірини Фаріон з шахтарями відбулася бійка між комуністами й націоналістами, повідомляють очевидці. Зокрема, Фаріон прибула на презентацію своєї книги в готель Єва в Донецьку, куди також прийшли близько 20 людей з символікою КПУ. Пізніше вони заблокували проїзд по провулку Орєшкова, який веде до готелю.
Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации