Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Кривий Ріг "розстріляло" брилами льоду: град вбивав птахів та обдирав з дерев кору ВІДЕО

Поделиться:
Кривий Ріг засипало градом, окремі градини досягали розміру курячого яйця, повідомляє TCH.ua

Місцеві кажуть, що насправді навіть назвати градом те, що вдарило по місту напередодні ввечері, 29 червня, важко. Картину погодного Армагеддону доповнював шквальний вітер.

Після крижаної атаки дерева стоять голі, абсолютно без листя, а деякі навіть без кори, є й вирвані з корінням, у будинках вибиті шибки, пробиті дахи, затоплені підвали, а рекламні щити на вулиці - повалені.

Буревій, дощ і град пройшлися порівняно неширокою смугою, але натворили чимало лиха. Містяни кажуть, що нині їхнє місто виглядає, як після бомбардування.

Стихія вирувала приблизно годину, спочатку здійнявся вітер, а потім посипав град. Люди розповідають, градини були завбільшки з куряче яйце. В тому, що це не перебільшення, можна було переконатися на власні очі, адже ще у неділю подекуди лежать кучугури з льоду, а деякі градини й досі розміром з волоський горіх, хоча температура повітря сягала понад 30 градусів.

Гігантським градом побило машини, що стояли на відкритих стоянках, чотири автомобілі розчавили дерева, які впали від вітру. Стихія знищила всю городину, а подекуди градом повбивало свійську птицю.

Найбільше постраждали райони так званої старої забудови, де через пробиті дахи вода топила квартири, в одному з будинків поривів вітру не витримав і обвалився балкон. А з торгових павільйонів ринку зірвало 100 квадратних метрів даху.

Комунальники працюють відучора, проте кажуть, що роботи їм вистачить ще принаймні на тиждень.

На щастя, минулося без жертв, щоправда від гілки дерева постраждала 73-річна жінка, яка під час негоди опинилася на вулиці. Із травмами її госпіталізували до однієї з міських лікарень.

Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации