Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Лідера запорізької Свободи облили фекаліями

Поделиться:
Лідера запорізької Свободи Віталія Подлобнікова облили брудом під час спроби проведення несанкціонованої акції біля міськвиконкому.

За словами свідків, його облили фекальної рідиною, передає TCH.ua.

"Лідера запорізької Свободи Віталія Подлобнікова двоє хлопців облили брудом з пластикових пляшок під час спроби проведення несанкціонованої акції на честь річниці проголошення Української Держави у червні 1941-го в окупованому німцями Львові", - повідомили в обласному управлінні внутрішніх справ.

За хуліганську витівку з фекаліями 20-річний і 25-річний місцеві жителі були затримані співробітниками міліції. Стосовно затриманих було складено адміністративний протокол за ст. 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Як повідомляється, 29 червня біля будівлі Запорізької міської ради зібралися 2 представника Запорізької обласної та міської організацій ВО Свобода і до 100 представників Запорізької міської організації ветеранів. При цьому Запорізький окружний адміністративний суд заборонив обом організаціям проведення будь-яких масових заходів у цей день.

Ігноруючи постанову суду, перші намагалися провести мітинг на честь проголошення Акту відновлення Української держави у Львові, інші виступали проти проголошення цього акта.

Нагадаємо, у квітні в народного депутата України від Партії регіонів Вадима Колесніченка під час прес-конференції в Києві кинули пакети з фекаліями.
Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации