Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
На Миколаївщині затримали міліціонера, який зґвалтував жінку

Поделиться:
На Миколаївщині затримали міліціонера, якого підозрюють в зґвалтуванні жінки. Крім того, прокуратура підозрює й іншого правоохоронця. Але для підтвердження його вини потрібно перевірити достовірність відеозапису на якому підозрюваний постійно знаходиться на варті.

"За підозрою у скоєнні зґвалтування мешканки смт Врадіївка затримано дві особи. Одна з них є співробітником органів внутрішніх справ. Окрім того, потерпіла вказує ще на одного працівника міліції, який також начебто причетний до скоєння даного злочину. Стосовно нього проводиться перевірка", - повідомили в прокуратурі.

Щоб довести вину другого міліціонера, потрібно перевірити достовірність відеозапису.

"Стосовно причетності до злочину ще одного працівника міліції, то встановлено, що він, у день скоєння злочину знаходився на чергуванні. Попередній перегляд запису відеореєстратора, який встановлений у Врадіївському райвідділі міліції, не підтвердив факт відлучення працівника міліції з робочого місця. Для встановлення істини прокуратурою району буде призначено експертизу щодо можливого втручання у відеозапис", - запевнили у прокуратурі.
Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации