Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Депутат із Нікополя жорстоко побив жінку

Поделиться:
Депутат Нікопольської міськради з "друзями" жорстоко побив жінку. На її обличчі були численні травми а ключем їй розірвали щоку, повідомляє TCH.ua . Але народний обранець стверджує, що нікого не бив і заява жінки – це провокація.

"Він ударив мене кулаком прямо в лоб, а потім другий, у нього з собою був такий загнутий ключ, він порвав мені щоку", - розповіла потерпіла Олена Холоденко.

Про те, що її лупцював народний обранець жінка дізналася випадково. На сайті міськради вона знайшла фотографію кривдника – місцевого депутата та бізнесмена. До речі, таку наполегливість депутат проявив для того, щоб знайти сина потерпілої.

"Вони вдерлися, перелізли через паркан, я в душі була. А вони мене ось так за горло та до стінки притисли", - розповіла Олена про напад обранця.

Але депутат Сергій Марченко стверджує, що нікого не бив. Він переконаний, що це провокація, яка має відвернути увагу від того, що син побитої обікрав його.

"Мене обікрали на 156 тисяч. Кабелі вирізали, трансформатори", - переконує Марченко та додає, що в нього є докази – відеозаписи на яких видно, що син потерпілої зі своїми друзями краде його власність.

Нагадаємо, що в Криму депутата-регіонала побили ногами та роздягли біля банку.
Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации