Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Довірливим українцям продають радіоактивні меблі та їжу з Чорнобиля

Поделиться:
Зона відчуження активно розкрадається заповзятливими "бізнесменами".

В Україні заповзятливі "підприємці" розкрадають радіоактивні матеріали та навіть їжу з зони відчуження та продають їх довірливим громадянам.

Будівельні крани, військова техніка, гектари лісу, разом із грибами, ягодами і навіть м'ясом. Усе це не тільки можна легко вивезти за межі радіаційної ділянки, а й цілком імовірно вже є у вашій квартирі. Ви можете сидіти на радіаційному дивані, або їсти радіоактивну вечерю
, повідомляє TCH.ua

Житель Чорнобиля Сергій згадує найбільше в зоні кладовище радіаційної техніки.

"Гелікоптери, з яких сипали пісок, та ж військова техніка, БТРи, БРДМи, КРАЗи, МАЗи. Було понад 10 тисяч техніки, може вона і очищується, але на самому кладовищі уже практично її немає", - розповів Сергій.

Мовиться не лише про одне кладовище. Зона відчуження спустошується скрізь.

"Задукоментовано факт спроби вивозу 12 тонн метало-нікелевих мідних труб із промплощадки ЧАЕС. Була порушена кримінальна справа. До неї були причетні посадові особи ЧАЕС, охорона ЧАЕС, режиму ЧАЕС і т.д.", - повідомив Прип'ятський спеціальний прокурор Сергій Лукашевич.

Дерево - друга за популярністю сировина, на яку тут зазіхають найчастіше.

"Нами особисто було виявлено на території Білосовецького лісництва незаконну порубку дерев породи сосна на загальну суму 170 тисяч. Більша частина деревини була затримана, частину, нажаль, було вивезено", - розповів Лукашевич.

Однак гарантій попередження всіх спроб нелегального вивозу не дають ні в прокуратурі, ані ті, хто стежать за зоною цілодобово.


"Є проблема з відсутністю дротяної огорожі по значній частини периметру зоні відчуження, є проблема з організацією охорони цих проблемних ділянок…" - повідомив Прип'ятський спеціальний прокурор.

Такими ж відкритими радіаційними шляхами на територію України потрапляє і менш габаритна сировина - на кшталт ягід чи грибів.

Чільне місце в цій історії і в споживача. Якого обов'язково знайде чи то ягода, чи бажаний диван. Із сюрпризом.

Як повідомлялося раніше, на травневі свята в Чорнобилі затримали іноземців.
Відголос.com
01.07.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации