Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Гурвіц: Януковичу треба з'їздити до Тимошенко, попити з нею чай і відправити її до Німеччини

Поделиться:
Президенту Віктору Януковичу треба запропонувати з'їздити до Юлії Тимошенко у лікарню.

Про це в ефірі телеканалу Інтер сказав народний депутат від фракції УДАР Едуард Гурвіц.

Коментуючи зустріч президента із лідерами парламентських фракцій, нардеп зауважив:

"Зустрічі лідерів фракцій і президента – дуже важлива річ. І вони мають відбуватися якомога частіше. Але є речі, передбачені Конституцією. Це те, що парламент має здійснювати заслуховування річного послання президента у парламенту. Це передбачено Конституцією. Гарантом Конституції є президент і він має виконувати цю вимогу Конституції. І звісно з цього треба було починати"

Гурвіц додав: "Президент прийде до парламенту, виступить перед ним і всі мають його слухати. Бо президент - дуже важлива складова державної влади в країні. Але й парламент дуже важлива складова".

Водночас, говорячи про зустріч Януковича із Арсенієм Яценюком, нардеп зауважив, що лідеру "Батьківщині" варто було запропонувати президенту щось нове, а не говорити те, що і так відомо.

"Нічого неординарного там (на зустрічі) не відбулося. Знав президент про ситуацію в країні, чи Яненюк йому про це розповів? Невже президент не знав, що Тимошенко сидить у тюрмі? Чи про це мав йому повідомити Арсеній Петрович? Якщо ж Арсеній Петрович пішов, то мав би зробити якісь нестандартні пропозиції президенту", - наголосив парламентар.

Нардеп пояснив: "Наприклад, Юлію Тимошенко відвідують президенти, посли. А наш президент дуже добре знайомий з Юлією Володимирівною. Що заважає запропонувати нестандартне вирішення ситуації: нехай наш президент поїде і поспілкується з Тимошенко. Нехай вони дві години поп'ють чай, поговорять. І може після цього вона б опинилися в Німеччині на лікуванні. І це було б вирішення важливої проблеми, яка заважає і країні, зокрема у перемовинах з Європою. Потрібно шукати нестандартні рішення".
Відголос.com
30.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации