Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Корчинський: Опозиція не дослухається до слів Луценка - і правильно зробить

Поделиться:
Опозиційні сили не дослухаються до слів екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка щодо необхідності запропонувати конкретний план дій і команду у рамках президентської передвиборної компанії, і правильно зробить.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав громадський активіст, лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський.

"Опозиція не дослухається до слів Луценка і правильно зробить. План дій у опозиції є один і той самий — це залишаться опозицією та намагатися в опозиційну нішу не пускати когось іншого", - висловив думку політик.

Водночас, за його словами, в опозиції "розуміють, що кількість людей, які не люблять владу дедалі збільшуватиметься". "Вони будуть змушені голосувати за опозицію, так чи інакше. Безумовно, що в опозиції буде відбуватися конкуренція між лідерами за місце очільника опозиції, але за це Луценко нічого не говорить. Тобто, опозиція діє правильно", - наголосив Корчинський.

Окрім того, він підкреслив, що "ми часто намагаємося їм приписати інші функції, аніж у них можуть бути".

"Іноді ми хотіли б бачити в них революціонерів та бійців, але опозиція не має бути такою. Та й ми б ніколи за революціонерів не проголосували", - впевнений громадський активіст.

"Щодо відновлення довіри до суспільств з боку опозиції, то це не можливо зробити займаючись політикою. Політика — це брудна справа. Люди голосують не тому, що довіряють, а голосують за принципом - "за найменше зло". Тому, не варто відновлювати довіру суспільства. Потрібно чітко займати свою позицію, та робити те, що вони і роблять", - резюмував він.

Нагадаємо, екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що у рамках президентської передвиборної компанії опозиція має запропонувати конкретний план дій і команду, а не чергового вождя. "Перестаньте пропонувати чергового вождя, при всій повазі до ролі й особистості в майбутній президентській - запропонуйте нам план і команду. Про це я й кажу: буде план, буде команда - люди вийдуть на вулиці. Але цього разу вони вийдуть не за нового президента, цього разу вони вийдуть за нову країну", - заявив Луценко.
Відголос.com
30.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации