Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Фаріон сподобалося у Донецьку: "Нехай виродки виповзають зі своїх нір"

Поделиться:

Депутат від "Свобода" Ірина Фаріон задоволена своєю поїздкою до Донецька, де комуністи намагалися зірвати її зустріч з прихильниками.

Про це вона написала у своєму блозі на "Українській правді".

Зокрема, Фаріон повідомила, що понад 300 примірників її книжки "розійшлися миттєво": "Привезли замало. Книжка йшла, наче вода у пісок".

Депутатку також "надихнула мовна правда, ідейне горіння і одержимість світлих донеччан, що прийшли на зустріч".

"Завили комуністичні виродки, кримінальні регіонали і ще якийсь завербований послід. Бо як ще назвати тіла, що при вході до місця презентації стояли з плакатами "Нет фашизму", "Наша родина – СССР", "Здесь русский дух, тут Русью пахнет". Пахло, звісно, що алкоголем. "Родіна – "уродіна" в страшному минулому, сповненому терором, голодомором, репресіями – і просто совковою безпросвітною брехнею, тупістю і бандитизмом. Хочете знайти цю "родіну" – квиток до Росії, та й по-всьому", - описала Фаріон інцидент у Донецьку.

При цьому вона зазначила, що її не дивує і не засмучує "цей фарс від осатанілих донецьких маргіналів під залою презентації".

"Це природна реакція гадини на світло свободи у всіх сенсах цього слова. Коли продерлася без жодної охорони до своїх однодумців під крик "Слава Україні", подумала: "Таки прогрес. Бо 1933 року ці комуністичні виродки знищили чи фізично, чи морально, чи репресіями, чи смертю всіх мовознавців, які творили перший соборний український правопис 1929 року. А я сьогодні, 25 червня 2013 року, презентую книжку про терор, влаштований нашій мові і про безсмертя тих мовознавців і Стуса... ", - написала вона.

"Мова вижила, нарощує м'язи і, всупереч усьому, просториться всією країною. А виродки як символ рабства і зла нехай бадьористо виповзають зі своїх нір, аби ми побачили всю їхню жалюгідність. Направду, це викликає співчуття і будить невтоленне бажання вогнем правди назавше їх випалити", - додала Фаріон.

Як відомо, 25 червня у Донецьку близько 20 прихильників комуністичної ідеології заблокували вхід до готелю, де мала відбутися презентація книги Фаріон. Втім, депутатка зайшла через інші двері. Тоді у залі для прес-конференцій сталася сутичка за участю комуністів та націоналістів, однак за декілька хвилин міліції вдалося зупинити конфлікт і видалити з зали комуністів. 

Українська правда

Все про: Свобода, Фаріон, Донецьк

Українська правда
30.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации