Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Прокуратура відкрито почала шантаж автомайданівцями

Поделиться:

18 автомайданівців, яким оголошено підозру в організації масових заворушень,  можуть бути амністовані, заявляють в прокуратурі.

Про це заявив прокурор Київської області Михайло Витязь, слова якого наводить прес-служба.

Прокуратура Київської області здійснює процесуальне керівництво у розслідуванні 2 кримінальних проваджень, в яких підозрюваними є 18 так званих автомайданівців. 

"Усі вони підозрюються в організації масових заворушень, це правопорушення передбачені ст. 294 КК України", - сказав Витязь.

"Якщо будуть виконані усі вимоги закону про звільнення від кримінальної відповідальності, усі ці громадяни будуть амністовані", - додав він.

Він наголосив, що мають бути звільнені всі зайняті під час акцій протесту будівлі чи приміщення органів державної влади та місцевого самоврядування, допущено до своїх робочих місць тих, хто там працює та знято будь-які інші перешкоди для належного функціонування приміщень органів влади.

Також він наголосив, що мають бути розблоковані транспортні комунікації на вулиці Грушевського у Києві.

І по-третє, розблоковано інші вулиці, площі, провулки, бульвари, тощо, як у Києві, так і в інших населених пунктах України.

Витязь зазначив, що ця вимога не стосується тих місць, на яких відбуваються мирні акції протесту. Вказане має відбутися по всій території України без жодних виключень.

Прокурор області також додав, що  на даний час частина підозрюваних у вказаних провадженнях перебуває під домашнім арештом, інші знаходяться під вартою.

"У слідства достатньо доказів того, що саме ці особи брали в них активну участь у масових заворушеннях. Крім того, усі без виключення підозрювані чинили опір працівникам міліції, в результаті чого ті отримали тілесні ушкодження", - додав Витязь.

Як відомо, Беркут напав на автомайданівців в ніч на 23 січня. Тоді силовики розтрощили не менше 5 автівок та захопили автомайданівців.

Українська правда

Все про: автомайан, прокуратура

Українська правда
11.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации