Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
У Конгресі США пригрозили українській владі адресними санкціями

Поделиться:

Палата Представників конгресу США схвалив резолюцію, в якій висловив підтримку українцям, що виступають з протестами в Києві та інших містах.

За відповідне рішення проголосував 381 конгресмен, проти - 2.

Палата Представників висловила свою підтримку "демократичним та європейським устремління народу України, та його праву на вибір власного майбутнього".

Конгресмени закликали США та ЄС спільно працювати над мирним виходом із кризи в Україні та підписання асоціації.

Палата Представників "наполегливо закликає владу України, українські опозиційні партії і всіх протестуючих проявляти максимальну стриманість і уникати конфронтації".

Американські конгресмени просять українських високо посадовців поважати демократичні права свого народу та покарати винних у насильстві.

У резолюції закликають США та ЄС донести до української влади те, що винні у насильстві нестимуть особисту відповідальність.

У разі насильства проти демонстрантів Палата Представників "може розглянути цільові санкції" проти його замовників та виконавців.

Як відомо, домогтися схвалення резолюцій Палатою Представників набагато тяжче, ніж Сенатом, який вже голосував за дві резолюції щодо України протягом останніх місяців.

Українська правда

Все про: Україна, США

Українська правда
11.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации