Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Мешканці престижних будинків під Києвом потерпають від смороду

Поделиться:
Мешканці престижних будинків села Мартусівка, що під Києвом, кілька місяців поспіль не можуть нормально дихати, бо біля їхнього села влаштували звалище гнилої городини, повідомляє TCH.ua

Люди продали усе в Києві, переїхали до села, а зараз жаліються на жахливий сморід. На пекло їхнє райське заміське життя перетворилося десь півроку тому. Минулої осені на поля біля їхніх будинків почали звозити гнилі овочі.

Кажуть, що вночі спати взагалі неможливо. Люди переживають, що отрута від гниття овочів проникне глибоко в землю і зашкодить воді. Переконують, що у них уже почали хворіти діти.

ТСН не вдалося довідатися, хто саме звозить гнилля на сільські поля. Робітники, побачивши камеру, кинули техніку та розбіглися. Місцеві кажуть, що бачили, що машини з овочами виїжджали зі складів, що стоять за кількасот метрів від будинків.

Сільська влада обіцяє за тиждень з'ясувати, кому належить земля, на яку складають гнилі овочі. Місцеві кажуть, що якщо найближчими днями полігон із гниллям не зникне, то вони готові навіть перекрити Бориспільську трасу.

Нагадаємо, що нещодавно на Дніпропетровщині люди перекривали трасу, бо п'ють смердючу воду і дихають поганим повітрям. А на Миколаївщині люди страждають від смороду через стоки місцевого сирзаводу.

Відголос.com
30.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации