Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Рада ЄС присвятить день "українському питанню" та санкціям

Поделиться:

10 лютого засідання Ради ЄС із закордонних справ обговорить "Східне партнерство" у всіх його формах з Україною на першому плані.

Як повідомив високопоставлений дипломат Євросоюзу, відкриється засідання Ради ЄС повідомленням глави дипломатії ЄС Кетрін Ештон про підсумки саміту ЄС-РФ, передає "Інтерфакс-Україна".

"Як ви знаєте, це не був класичний сценарій зустрічі. Для міністрів закордонних справ країн ЄС видається важливим почути про саміт безпосередньо з вуст верховного представника (Ештон)", - сказав він.

Після цього учасники ради перейдуть відразу до робочого обіду , в ході якого "мова піде про "Східне партнерство" у всіх його формах з Україною на першому плані і останнім розвитком обстановки в ній.

Також буде заслухано звіт про поїздки в Україну Кетрін Ештон і члена Єврокомісії Штефана Фюле.

Дипломат підтвердив, що міністри закордонних справ мають намір обговорити питання про підготовку до можливого введення санкцій ЄС проти України.

"Це одне з питань серед багатьох інших. Деякі держави-члени хочуть його підняти. Ви бачили, що ряд міністрів вказували на таку можливість", - зазначило джерело.

Також обговорюватимуться й інші питання по Україні.

У ході візиту в Київ Ештон назвала теми, яких варто торкнутися, зокрема, про можливу економічну та фінансову допомогу українській стороні.

Все про: ЄС, Україна, санкції

Українська правда
10.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации