Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Корчинський: Азарову "немає що втрачати", бо навіть "регіонали" з нього сміються

Поделиться:
Прем'єр-міністру Миколі Азарову "немає що втрачати", бо навіть багато прихильників Партії регіонів насміхаються з нього.

Про це в коментарі Gazeta.ua сказав громадський активіст, лідер партії "Братство" Дмитро Корчинський.

"Трактувати поведінку Азарова важко, та й справа невдячна, бо доведеться вдатися до жартів. Проте, варто зауважити, що Азарову немає що втрачати. Я не думаю, що до нього за кордоном ставляться більш люб'язно, аніж всередині країни. Цікаво, що навіть, багато прихильників Партії регіонів посміюються з нього", - розповів Корчинський, говорячи про те, як у Люксембурзі Фюле посміявся з Азарова, коли прем'єр заговорив про "свободу слова".

Окрім того, він наголосив, що не дивлячись на таку поведінку, Азаров обіймати ще посаду прем'єра, допоки не станеться "реальний провал" та криза в результаті правління нинішньої влади.

"Він дуже зручна фігура для президента, він не сильно заважає. Його звільнять після дійсно серйозних невдач, після великої кризи, коли треба буде потрібно кинути жертву натовпу. Найближчим часом такої необхідності не видно, а от коли станеться реальний провал, то тоді будуть "платити" Азаровим", - наголосив він.

Окрім того, громадський активіст зауважив, що "як це не дивно, то свобода слова у нас таки є". "Її значно більше, аніж у багатьох країнах світу. Забезпечується це не активністю народу та щирістю Азарова, а конкуренцією між олігархами", - додав Корсинський.

"В Україні не настільки всім наплювати на свободу слова, що і дає можливість висловлюватися порівняно вільно", - резюмував політик.

Нагадаємо, під час прес-конференції Азарова і єврокомісара Штефана Фюле у Люксембурзі за підсумками засідання Ради Україна-ЄС, українському прем'єру не поставили жодного питання з критикою влади. "Ну що, ви переконалися, що у нас в Україні є свобода слова, чи ні?" , - звернувся Азаров до Фюле наприкінці. Той у відповідь розсміявся і відповів: "Я не думаю, що свобода слова - це можливість журналістів ставити питання. На жаль, це дещо більше".
Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации