Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
"Президент - великодушна людина, тому помилує Тимошенко" - нардеп

Поделиться:
Політичні партії, у тому числі Партія регіонів, не можуть приймати рішень щодо звільнення ув'язнених. Ця позиція стосується і можливого дозволу Юлії Тимошенко відправитися на лікування за кордон.

Про це під час чату у "Главреді" заявила нардеп від ПР Олена Бондаренко, відповідаючи на запитання, чи втратить її політична сила виборців, якщо екс-прем'єра випустять за кордон, пише Gazeta.ua

"Партії не випускають і не садять, не виносять вердикт - винен чи не винен. Українське законодавство не дозволяє засудженим залишати в'язницю або тюремну лікарню, якщо немає відповідних підстав - звільнення, помилування і т. д. Тому всі ці розмови про "відпустіть тьотю Юлю" - від лукавого", - сказала політик.

Нагадаємо, під час чату Бондаренко також розповіла, за яких умов Тимошенко може вийти на свободу.

За словами депутата, дострокове звільнення, за законом, можливе лише після відбуття половини строку (вирок Тимошенко, нагадаємо, був винесений у жовтні 2011 року, арештована вона була у серпні того ж року) або у результаті помилування.

На думку Бондаренко, Віктор Янукович помилує екс-прем'єра, якщо вона звернеться до нього з таким проханням.

"Президент - великодушна людина, тому, впевнена, він її помилує", - запевнила політик.

Раніше лідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк озвучував інформацію, згідно з якою українська влада розглядає питання лікування екс-прем'єра за кордоном.
Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации