Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
Опитування: 14% українців хочуть об'єднатися з Росією в одну державу

Поделиться:
Більшість громадян України - 69%, опитаних Київським міжнародним інститутом соціології, впевнені, що Україна й Росія повинні бути незалежними, але дружніми державами - з відкритими кордонами, без віз і митниць.

Про це свідчать результати опитування.

Респондентів попросили відповісти на запитання, якими б вони хотіли бачити відносини України та Росії.

З них 14% респондентів виступили за об'єднання України і Росії в одну державу; 11% відповіли, що відносини між державами повинні бути такими ж, як з іншими державами - із закритими кордонами, візами, митницями; 5% опитаних не змогли відповісти.

У той же час, за результатами опитування Аналітичного центру Юрія Левади (Левада-Центр, Росія), 58% опитаних росіян хотіли б бачити країни незалежними, але дружніми державами; 15% - об'єднаними в одну державу, 19% - із закритими кордонами, візами , митницями; 8% - не змогли відповісти.

В Україні опитування проводилося з 21 по 30 травня, всього опитано 2 030 респондентів старше 18 років.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

У Росії опитування проводилося 23-27 травня, всього було опитано 1601 респондент старше 18 років у 127 населених пунктах.

Нагадаємо, як свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології та російським Левада-Центром, більшість українців ставляться до росіян краще, ніж росіяни до українців.
Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации