Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com




Порошенко: Влада відпустить Тимошенко лікуватися за кордон

Поделиться:
Ймовірність того, що українська влада вирішить звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко з в'язниці і направити її на лікування за кордон, досить висока.

Про це заявив у вівторок депутат Верховної Ради України, екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко.

Напередодні підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у ЗМІ все частіше обговорюється питання можливості направлення на лікування до Німеччини Тимошенко, яка відбуває семирічний термін у в'язниці за перевищення влади під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році. 21 червня глава МЗС ФРН Гідо Вестервелле підтвердив готовність Німеччини прийняти Тимошенко у себе на лікування.

"Я думаю, що на цьому етапі критична маса, яка буде мотивувати Україну приймати якісь рішення, які дозволять знайти компроміс у частині перебування Тимошенко поза межами в'язниці, на сьогодні накопичена, і це рішення буде прийнято", - сказав Порошенко в ефірі радіостанції "Ехо Москви".

На його думку, таке рішення української влади влаштує всі зацікавлені сторони.

Порошенко також вважає, що Тимошенко під час суду була позбавлена ​​права на захист. На його думку, після цього не можна стверджувати, що екс-прем'єр під час підписання газових контрактів із Росією у 2009 році допустила порушення закону.
Відголос.com
29.06.2013
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации