Обозреватель | Опросы - , рейтинг, отзывы Search | com.com
З телеканалу "Україна" через редакційну політику звільняються журналісти

Поделиться:

Репортер інформаційної програми "События" на каналі "Україна" Ірина Ромалійська звільнилася через зміну редакційної політики.

Цю інформацію вона підтвердила "Телекритиці".

За словами журналістки, за останні півтора місяці з каналу з ідеологічних міркувань пішли, включно з нею, четверо журналістів і редакторів.

Ромалійська два тижні тому написала заяву про звільнення за власним бажанням, вказавши причиною "зміну редакційної політики".

5 лютого, після двох з половиною років роботи кореспондентом "Событий", вона забрала трудову книжку. За словами журналістки, останні два тижні вона готувала для каналу неполітичні сюжети.

На запитання, про які саме зміни редакційної політики йдеться, Ромалійська сказала, що не хоче вдаватися в подробиці.

"Все видно по випусках, по зміні наповнюваності, по верстці, по синхронах", - сказала вона й додала, що зміни почалися після розгону Євромайдану 30 листопада.

Назвати імена своїх трьох колег, які пішли з програм "События" та "События недели" з ідеологічних міркувань, Ромалійська відмовилася, оскільки ці люди не заявляли про причини свого звільнення публічно.

За словами журналістки, ці звільнення не пов'язані з ротацією кадрів і змінами менеджменту в департаменті інформаційного мовлення.

Поки що Ірина Ромалійська планує працювати в розважальній журналістиці. Вона веде переговори з іншим телеканалом про роботу сценаристом у програмі про зірок і шоу-бізнес.

Все про: ЗМІ, ТБ

Українська правда
07.02.2014
Поделиться:
blog comments powered by Disqus
Слушать новости дня
http://myradio.ua/audio/news.mp3

Михаил Жванецкий
Мы умнее тех, кого выбираем

Публикации

Все публикации